
Claudia de Breij
& band spelen Een Hoop
concertNa een uitverkochte cabarettournee en een hoofdrol in de musical 'Hadestown' is Claudia de Breij terug bij een andere grote liefde van haar: de muziek.
In oktober brengt zij een nieuw album uit, genaamd: 'Een Hoop', waarna zij voor het eerst in haar carrière langs een paar van de mooiste concertzalen van Nederland zal touren.
Samen met haar band (natuurlijk mét strijkers) speelt ze nieuw en oud eigen werk, haar nieuwe album 'Een Hoop' maar ook van alles dat haar inspireert: van Ramses Shaffy tot Taylor Swift, van Herman van Veen tot Beyonce, van Paul van Vliet tot Chappell Roan.
De Breij: ‘Mijn heldinnen van nu, Chappell, Taylor en Beyoncé inspireren me minstens zoals mijn oude helden Ramses, Herman en Paul. Het vertalen van hun teksten was heerlijk. En mijn eigen nieuwe liedjes die ik tot nog toe alleen zelf op een gitaartje heb gespeeld kan ik eindelijk eens volle bak spelen met de hele band. Ik heb er heel veel zin in. Voor het eerst spelen in concertzalen!’
Bekijk ook
Bekijk volledige agenda



































