Theater Hanzehof & Buitensociëteit

Theater Hanzehof & Buitensociëteit

Contactmogelijkheden
Met al je vragen over tickets, voorstellingen en betalingen kun je uitsluitend terecht bij de receptie. 

Bekijk hier veelgestelde vragen.


Receptie
info@hanzehof.nl
0575 512 013
Onze receptie is geopend van woensdag t/m vrijdag
tussen 13:00 en 16:00 uur en een uur voor aanvang
van de voorstelling. We zijn dan ook telefonisch bereikbaar.
Let op: van 11 juli t/m 21 augustus hebben we een zomersluiting.
We zijn dan alleen telefonisch bereikbaar dinsdag en donderdag van 10:00 tot 12:00 uur.

Bezoek - en postadres
Theater Hanzehof & Buitensociëteit
Coehoornsingel 1
7201 AA Zutphen                       
Algemeen telefoonnummer
0575 512 013   


Algemeen
info@hanzehof.nl 
0575 512 013

Kaartverkoop
info@hanzehof.nl
0575 584 612

Marketing

marketing@hanzehof.nl
0575 798 300

Programmering

programma@hanzehof.nl
0575 512 013

Zaalverhuur en Events

events@hanzehof.nl
0575 584 616
ma t/m do telefonisch bereikbaar

Directie

directie@hanzehof.nl
0575 584 611
 
Techniek / Productie
techniek@hanzehof.nl
0575 584 618
 
Facilitair
facilitair@hanzehof.nl
0575 584 618
 
Financiële administratie
administratie@hanzehof.nl
0575 584 613

Horeca

horeca@hanzehof.nl
0575 584 614